Stanowisko: nauczyciel wspomagający

Liczba godzin: 20/20

Opis: zajęcia z dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

Wymagane dokumenty: CV wraz z klauzulą RODO

Dokumenty proszę przesłać na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stanowisko: logopeda

Liczba godzin: 22/22

Opis: zajęcia z dziećmi w wieku 3-6 lat

Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego

Liczba godzin: 25/25

Opis: zajęcia z dziećmi w grupie 3-latków

Wymagane dokumenty: CV wraz z klauzulą RODO

15.06.2021 r. Gmina Warta wraz ze Szpitalem Wojewódzkim w Sieradzu uruchomiła Punkt Szczepień.

Punkt jest czynny:

wtorki w godz.: 10:00 - 18:20
środy w godz.: 10:00 - 18:20
piątki w godz.: 15:30 - 21:00
soboty w godz.: 8:00 - 16:20
Do wyboru są trzy rodzaje szczepionek: Pfizer, którym szczepienia odbywają się w piątki, Moderna, którą szczepienia odbywają się w pozostałe dni oraz Johnson, którą szczepienia odbywają się w środy.

Jak zarejestrować się na szczepienie?

- Można zadzwonić na bezpłatną infolinię 989,
- Do zapisu potrzebny jest nr PESEL. Infolinia działa od godz. 6:00 rano.
- Można dokonać e-rejestracji na stronie głównej pacjent.gov.pl – logowanie poprzez Profil Zaufany lub dowód osobisty z warstwą elektroniczną (tzw. e-dowód),
- Po zalogowaniu system zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się najbliżej Państwa adresu zamieszkania- wybierają Państwo ul. Świętojańską w Warcie. Po zakończeniu rezerwacji wysyłane jest powiadomienie SMS, a dzień przed planowanym terminem system przypomina o szczepieniu.
- Można skontaktować się bezpośrednio z punktem szczepień pod nr telefonów: 534 844 692 lub 531 648 585
- 514 483 054 (nr pkt szczepień na ul. Świętojańskiej w Warcie, aktywny w godzinach pracy punktu)

Jak przygotować się do szczepień (Na czczo? Po nocnym spoczynku itp.?)

- Nie ma szczególnych zaleceń dotyczących przygotowania do szczepienia. W związku z tym można zaszczepić się w ciągu całego dnia, bez względu na spożywanie posiłków. Dobrze, gdy przed szczepieniem jesteśmy wypoczęci.

- Od 7 czerwca 2021 r. szczepić mogą się również dzieci w wieku powyżej 12 lat szczepionką Pfizer. Dzieci do szczepień kwalifikuje lekarz.

Zachęcam
Burmistrz Warty
Krystian Krogulecki

Szanowni Państwo!

1 kwietnia rozpoczyna się (rozpoczął się) Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Informacje, które pracownicy polskiej statystyki publicznej zbiorą od milionów Polaków – w tym od nas samych – poszerzą i zaktualizują wiedzę o naszym kraju i jego mieszkańcach. Dzięki temu lepiej poznamy potrzeby i wyzwania, z którymi mierzymy się w codziennym życiu.

Wszechstronna i rzetelna wiedza na temat naszego kraju i jego mieszkańców to nasze wspólne dobro, a także ogromny kapitał na dziś i na jutro.

Podstawową i obowiązkową formą w tegorocznym spisie ludności jest SAMOSPIS INTERNETOWY.

Dodatkowo z uwagi na sytuację epidemiczną jest to najbezpieczniejsza forma, a także najwygodniejsza forma wypełnienia swojego obowiązku.

Formularz spisowy dostępny jest od 1 kwietnia na stronie SPIS.GOV.PL.

Dla osób, które same nie będą mogły dopełnić obowiązku samospisu w tutejszym Urzędzie Gminy (Miasta) przygotowane zostało stanowisko do samospisu.

Jeżeli nie spiszą się Państwo internetowo, a skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy, będą musieli Państwo udzielić mu odpowiedzi.

Nasz udział w spisie jest nie tylko prawnym obowiązkiem ale również powinnością obywatelską, a za odmowę udziału w badaniu może zostać nałożona kara grzywny!

1. Dziecko jest przyprowadzane i odbierane w holu przedszkola przez pracowników placówki.
  2. Obecność rodzica/opiekuna/osoby upoważnionej należy zgłosić przez naciśnięcie dzwonka przy wejściu głównym do przedszkola.
  3. Rodzeństwo dzieci będących pod nadzorem epidemiologicznym nie będzie w tym okresie przyjmowane do placówki.
  4. Aneks do procedury obowiązuje od dnia 26.10.2020 r.

Anna Cieślak

Copyright © 2021 Publiczne Przedszkole w Warcie  Rights Reserved.