OFERTA PRACY NA STANOWISKO:

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA (WSPOMAGAJĄCY)
W  PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W WARCI

Miejsce pracy: Publiczne Przedszkole w Warcie

Wymiar etatu: pełen wymiar czasu pracy

Czas trwania umowy: od 01.11.2020 r. do 30.06.2021 r.

Ilość etatów: 1

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym o specjalności pedagogika specjalna.

Wymagania dodatkowe:

• doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi,
  • studia podyplomowe lub inna forma doskonalenia w zakresie Edukacji i rehabilitacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
  • ukończone formy doskonalenia zawodowego w zakresie terapii pedagogicznej, terapii sensorycznej, logopedii,
  • wiedza z zakresu psychologii rozwoju małego dziecka,
  • znajomość zagadnień z zakresu pedagogiki opiekuńczo–wychowawczej,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji własnego warsztatu pracy, systematyczność w pracy, cierpliwość, wytrwałość i konsekwencja w działaniu;
  • uzdolnienia manualne, plastyczne, muzyczne.

Wymagane dokumenty:

1. Życiorys – CV z opisem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej wraz z klauzulą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb związanych z rekrutacją, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
    o ochronie danych osobowych – podpisany czytelnie i własnoręcznie.
  2. List motywacyjny – podpisany czytelnie i własnoręcznie.
  3. Kserokopie dokumentu potwierdzającego posiadanie wymaganego wykształcenia potwierdzona za zgodność z oryginałem.
  4. Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach potwierdzone za zgodność z oryginałem.
  5. Oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu
    z pełni praw publicznych.
  6. Oświadczenie kandydata, że nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie została mu zawieszona ani ograniczona.
  7. Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie (kandydat przed nawiązaniem stosunku pracy zobowiązany będzie do przedstawienia zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego).
  8. Oświadczenie o nie figurowaniu w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.
  9. Oświadczenie o nie istnieniu przeciwskazań do zajmowania stanowiska, na które jest przeprowadzany nabór.
  10. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza wymóg ustawowy, a zawartych w dokumentach składanych w związku z naborem, dla potrzeb niezbędnych dla jego realizacji i dokumentacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie  o ochronie danych osobowych ( Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanej dalej RODO
  11. Oświadczenie o wyrażeniu zgody, w przypadku wyłonienia do zatrudnienia, na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza wymóg ustawowy,
    a zawartych w dokumentach składanych w związku  z naborem, na czas realizacji Zgłoszenia kandydatów po terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu lub bez kompletu dokumentów, nie będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Termin i miejsce składania dokumentów

Oferty należy składać osobiście, drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub drogą pocztową, w zamkniętych kopertach, z podanym adresem zwrotnym, telefonem kontaktowym
i z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko pracy: Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia (wspomagający) w Publicznym Przedszkolu w Warcie”, w terminie do dnia 16.10.2020 roku  do godz. 12.00, na adres: Urząd Miejski w Warcie  – Sekretariat , Rynek Wł. St. Reymonta 1, 98-290 Warta.

W przypadku nadesłania oferty za pomocą operatora pocztowego o dacie jej złożenia decyduje data i godzina wpływu oferty do tut. Urzędu.

Aplikacje, które wpłyną do  Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

O terminie i miejscu przeprowadzenia naboru kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie do dnia 20.10.2020 r.

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Warcie
Anna Cieślak