Publiczne Przedszkole w Warcie


Adres: Koźmińska 11, 98-290 Warta. . Telefon: 43 829 41 01

Get Adobe Flash player

BIP

Facebook

Zapraszamy na naszą stronę na Facebook-u

Żłobek Gminny w Warcie

Publiczne Przedszkole w Warcie, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany (  3 kamery na zewnątrz budynku: jedna z widokiem na parking, dwie z widokiem na ogród   przedszkolny,  1 kamera wewnątrz budynku monitorująca wejście do przedszkola). Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną  zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Publicznym Przedszkolu w Warcie,

  1. Koźmińska 11, 98-290 Warta.

 

Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczacych w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczania informacji, a także możliwości udostępniania zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętych monitoringiem.

Copyright © 2022 Publiczne Przedszkole w Warcie  Rights Reserved.